HEYBELİADA PANSİYON

Heybeliada Pansiyon olarak ister bir günlük ister daha uzun süreli tatillerinizi unutulmaz ve keyifli hale getirmek için çalışmaktayız. Özellikle sıcak yaz günlerinde İstanbul’un boğucu havasından uzaklaşmak ve yollarda zaman kaybetmeden tüm tatilini doyasıya değerlendirmek isteyenlerin ilk tercihi olan Heybeliada, küçük oteller ve pansiyonların cenneti olarak bilinmektedir. Diğer Prens Adaları’na göre daha sakin bir tatil imkanı bulabileceğiniz adamızda, konfor ve hijyen bakımından da en iyi standartları yakalayacağınıza eminiz.

Ülkemizdeki beş yıldızlı otellerde sunulan hizmetlerin sıradan ve rutin hale gelmesi sebebiyle her sene birbirinin aynısı tatil yapmak zorunda kalanlar için harika bir alternatif haline gelen pansiyon turizmi, kişiye özel ve butik hizmetler ile çok daha keyifli ve konforlu bir seçenektir. Birbirinin aynısı odalarda, her gün aynı yemekleri yiyerek ve sadece denize girerek geçen tatiller için ödenen paranın küçük bir servet olduğunu söylemeye de gerek yok. Halbuki tamamen sizin belirleyeceğiniz koşullarda ve şekilde yapılacak bir tatil çok daha tatmin edici ve dinlendirici olacaktır. Yüzlerce kişinin aynı anda bulunduğu büyük oteller yerine ev konforunda tatil yapmak isteyenler için en iyi alternatif olan Heybeliada Pansiyon tatili için fazla düşünmeden rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Heybeliada Pansiyon tatilinin bir diğer avantajı, ekonomik olarak denize girme imkanı elde edebilmenizdir. Güneydeki otellere yüksek meblağlar ödeyerek yapacağınız bir tatile kıyasla çok daha ekonomik şekilde ve tertemiz plajlarda yüzebilir, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

 Pansiyonumuzun tüm odalarında her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir, kahvaltılarınızı zengin çeşitlerimiz ile öğleden sonraya kadar uzatabilirsiniz. Günlük olarak temizlenen, yüksek hijyen standartlarında, klimalı ve banyolu odalarımız ile beş yıldızlı otel konforunu aramayacağınıza eminiz. Geleneksel mimaride inşa ve dekore edilen pansiyonumuzun güler yüzlü personeli de daima hizmetinizde olacaktır. İster tek ister ailenizle birlikte kalabileceğiniz çeşitli büyüklükteki odalarımızdan istediğinizde tatilinizi geçirebilirsiniz. Yılın her günü hizmete hazır olan pansiyonumuzun konaklama ücretleri de ekonomik bir tatil yapmanız için makul seviyelerde belirlenmektedir.

İstanbul’un içinde ama İstanbul’dan çok uzak ve çok farklı bir tatil isteyenleri pansiyonumuza bekliyoruz.