HEYBELİADA OTELLERİ

Heybeliada Otelleri, nüfusu ortalama 7 bin civarında olan bir yerleşim için oldukça yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Yaz aylarında günübirlik veya süreli tatil için gelenlerle birlikte birkaç kat artan nüfusa yetecek kapasitede yatak sayısı bulunan adada, her zevke ve ihtiyaca uygun bir konaklama imkanı bulunur. Tatilini yollarda geçirmek istemeyenlerin tercihi olan Heybeliada, size çok yakın bir konumda başka bir Dünya’nın kapısı olarak karşınıza çıkacak.

Heybeliada Otelleri, adanın koruma altında olması ve ancak belli standartlarda inşaata izin verilmesi sebebiyle geleneksel mimaride bir konsepte sahiptir. En fazla iki kat imara izin verilen yerleşimde yüksek katlı bina görmeniz mümkün değildir. Motorlu araç girişinin yasak olduğu Heybeliada bu yüzden İstanbul’da deniz ve ormanın tertemiz havasını birlikte soluyabileceğiniz nadir yerlerden biridir.

Bir kısmı eski evlerden dönüştürülen otel ve pansiyonların yanında geleneksel mimaride inşa edilen yeni binalarda da konaklama hizmeti verilmektedir. Bütçenize ve tatilinizin süresine göre karşınıza çıkacak çeşitli alternatifler arasında sizin için en uygun olanı seçerek konaklayabilirsiniz. Hem İstanbul’un göbeğinde hem de İstanbul’dan çok uzakta bir tatil için en doğru seçim olan Prens Adaları arasında deniz ve orman havasını aynı anda teneffüs edebileceğiniz Heybeliada, düzenli vapur seferleri sayesinde günübirlik ziyaretler için de oldukça uygundur.

Adada bulunan çok sayıdaki kafe, lokanta, restoran ve pastanede hem İstanbul’a hem de Türk Mutfağına özel tüm lezzetleri bulabilirsiniz. El sanatları, hediyelik eşya ve farklı alışveriş imkanlarının sunulduğu çarşısında yapacağınız bir gezi ile kendinizi Akdeniz veya Ege’nin herhangi bir kasabasındaymış gibi hissedeceksiniz. Ada sakinlerinin ve turistlerin ziyaret ortamı olan çarşı-pazar alanında keyifli sohbetler yapabilir, yılın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Heybeliada Otelleri arasında seçim yapmakta zorlanacağınızı biliyoruz. Adada konaklama yapılabilecek tüm işletmeler gibi biz de konuklarımızı en iyi standartlarda ağırlamak ve memnuniyetlerini sağlamak için çalışmaktayız. Temizlik, hijyen, ihtiyaca uygun odalar, güler yüzlü personel ve makul fiyatlarımız ile yılın her günü kapımız açık hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden veya telefon ile bize ulaşabilir, her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.